Частина 2 — Вправи

Частина 2 — Вправи: 1471

Готова відповідь до завдання 1471 з ГДЗ Математика 6 клас Тарасенкова 2023 1-2 ч..

Математика, 6 клас · Частина 2 — Вправи

1471. 6 кг печива коштують стільки само, скільки коштують 2 кг цукерок. Скільки гривень коштує кілограм печива і скільки гривень коштує — ГДЗ Математика 6 клас Тарасенкова 2023 1-2 ч.

Текстова відповідь

1471. 6 кг печива коштують стільки само, скільки коштують 2 кг цукерок. Скільки гривень коштує кілограм печива і скільки гривень коштує кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 60 грн?

Нехай печиво коштують х грн, тоді цукерки х + 60 грн. Відповідно до умови задачі складаємо рівняння:

6х = 2(х + 60);

6х = 2х + 120;

6х – 2х = 120;

4х = 120;

х = 120 : 4;

х = 30 (грн) – ціна печива;

30 + 60 = 90 (грн) – ціна цукерок.