Частина 2 — Вправи

Частина 2 — Вправи: 1468

Готова відповідь до завдання 1468 з ГДЗ Математика 6 клас Тарасенкова 2023 1-2 ч..

Математика, 6 клас · Частина 2 — Вправи

1468. За 2 кг бананів заплатили стільки само, скільки заплатили за 3 кг яблук. Скільки гривень коштує кілограм яблук і скільки гривень — ГДЗ Математика 6 клас Тарасенкова 2023 1-2 ч.

Текстова відповідь

1468. За 2 кг бананів заплатили стільки само, скільки заплатили за 3 кг яблук. Скільки гривень коштує кілограм яблук і скільки гривень коштує кілограм бананів, якщо яблука дешевші від бананів на n грн і:

Нехай яблука коштують х грн, тоді банани х + n. Відповідно до умови задачі складаємо рівняння:

1) n = 10;

3х = 2(х + 10);

3х = 2х + 20;

3х – 2х = 20;

х = 20 (грн) – ціна яблук;

20 + 10 = 30 (грн) – ціна бананів.

2) n = 12;

3х = 2(х + 12);

3х = 2х + 24;

3х – 2х = 24;

х = 24 (грн) – ціна яблук;

24 + 10 = 34 (грн) – ціна бананів.