ЧАСТИНА 2 - Вправи
ЧАСТИНА 2 - Вправи: 1433
Готова відповідь до завдання 1433 з ГДЗ Математика 6 клас Істер 2023 1-2 ч..
Математика, 6 клас · ЧАСТИНА 2 - Вправи

Текстова відповідь
1433. Кілограм яблук на 8 грн дешевший за кілограм груш, а 5 кг яблук коштує так само, як 3 кг груш. Скільки коштує 1 кг яблук і скільки — 1 кг груш?
| Фрукт | 1 кг, грн | Вага, кг | С, грн |
| Яблука | х – 8 | 5 | 5(х – 8) |
| Груші | х | 3 | 3х |
1) 5(х – 8) = 3х;
5х – 40 = 3х;
5х – 3х = 40;
2х = 40;
х = 40 : 2;
х = 20 (грн) – 1 кг груш;
2) 20 – 8 = 12 (грн) – 1 кг яблук.
Відповідь: 12 грн; 20 грн.