ЧАСТИНА 2 - Вправи

ЧАСТИНА 2 - Вправи: 1433

Готова відповідь до завдання 1433 з ГДЗ Математика 6 клас Істер 2023 1-2 ч..

Математика, 6 клас · ЧАСТИНА 2 - Вправи

1433. Кілограм яблук на 8 грн дешевший за кілограм груш, а 5 кг яблук коштує так само, як 3 кг груш. Скільки коштує 1 кг яблук і — ГДЗ Математика 6 клас Істер 2023 1-2 ч.

Текстова відповідь

1433. Кілограм яблук на 8 грн дешевший за кілограм груш, а 5 кг яблук коштує так само, як 3 кг груш. Скільки коштує 1 кг яблук і скільки — 1 кг груш?

Фрукт1 кг, грнВага, кгС, грн
Яблуках – 855(х – 8)
Грушіх33х

1) 5(х – 8) = 3х;

5х – 40 = 3х;

5х – 3х = 40;

2х = 40;

х = 40 : 2;

х = 20 (грн) – 1 кг груш;

2) 20 – 8 = 12 (грн) – 1 кг яблук.

Відповідь: 12 грн; 20 грн.