Частина 1 — Вправи
Частина 1 — Вправи: 670
Готова відповідь до завдання 670 з ГДЗ Математика 6 клас Тарасенкова 2023 1-2 ч..
Математика, 6 клас · Частина 1 — Вправи

Текстова відповідь
670. Скільки гривень коштують три піци «Чотири сезони», якщо за дві такі самі піци заплатили 250 грн?
3 шт. – х грн;
2 шт. – 250 грн.
32 = х250; х = 3 • 2502; х = 375 (грн).
Відповідь: 375 грн.