Частина 1 — Вправи

Частина 1 — Вправи: 670

Готова відповідь до завдання 670 з ГДЗ Математика 6 клас Тарасенкова 2023 1-2 ч..

Математика, 6 клас · Частина 1 — Вправи

670. Скільки гривень коштують три піци «Чотири сезони», якщо за дві такі самі піци заплатили 250 грн? — ГДЗ Математика 6 клас Тарасенкова 2023 1-2 ч.

Текстова відповідь

670. Скільки гривень коштують три піци «Чотири сезони», якщо за дві такі самі піци заплатили 250 грн?

3 шт. – х грн;

2 шт. – 250 грн.

32 = х250; х = 3 • 2502; х = 375 (грн).

Відповідь: 375 грн.