Частина 1 — Вправи

Частина 1 — Вправи: 668

Готова відповідь до завдання 668 з ГДЗ Математика 6 клас Тарасенкова 2023 1-2 ч..

Математика, 6 клас · Частина 1 — Вправи

668. За 2 кг печива заплатили 156 грн. Скільки коштують З кг такого печива? — ГДЗ Математика 6 клас Тарасенкова 2023 1-2 ч.

Текстова відповідь

668. За 2 кг печива заплатили 156 грн. Скільки коштують З кг такого печива?

2 кг – 156 грн;

3 кг – х грн.

23 = 156х; х = 3 • 1562; х = 234 (грн).

Відповідь: 234 грн.