Частина 1 — Вправи
Частина 1 — Вправи: 668
Готова відповідь до завдання 668 з ГДЗ Математика 6 клас Тарасенкова 2023 1-2 ч..
Математика, 6 клас · Частина 1 — Вправи

Текстова відповідь
668. За 2 кг печива заплатили 156 грн. Скільки коштують З кг такого печива?
2 кг – 156 грн;
3 кг – х грн.
23 = 156х; х = 3 • 1562; х = 234 (грн).
Відповідь: 234 грн.