Частина 2 — Вправи
Частина 2 — Вправи: 1605
Готова відповідь до завдання 1605 з ГДЗ Математика 6 клас Тарасенкова 2023 1-2 ч..
Математика, 6 клас · Частина 2 — Вправи

Текстова відповідь
1605. За 3 кг мандаринів заплатили у 2 рази більше, ніж за 5 кг яблук. Побудуйте графік залежності вартості мандаринів від їхньої маси, якщо 1 кг яблук коштує на 14 грн менше, ніж 1 кг мандаринів.
5 кг яблук — 1 частина;
З кг мандаринів — 2 частини.
Проводимо два промені з різними нахилами. Навпроти позначки 1 кг знаходимо різницю цін 1 кг мандаринів і 1 кг яблук. Цей відрізок (14 грн.) і беремо за одиницю вартості у гривнях.