Вправи
Вправи: 1634
Готова відповідь до завдання 1634 з ГДЗ Математика 5 клас Істер 2022.
Математика, 5 клас · Вправи

Текстова відповідь
1634. За 2,6 кг вишень та 4,5 кг яблук заплатили 110 грн. Скільки коштує 1 кг вишень, якщо 1 кг яблук коштує 12,6 грн.
1) 12,6 • 4,5 = 56,7 (грн) — заплатили за 4,5 кг яблук;
2) 110 – 56,7 = 53,3 (грн) — заплатили за вишні;
3) 53,3 : 2,6 = 533 : 26 = 20,5 (грн) — коштує 1 кг вишень.
Відповідь: кілограм вишень коштує 20,5 грн.