Частина 2 — Вправи
Частина 2 — Вправи: 812
Готова відповідь до завдання 812 з ГДЗ Математика 6 клас Бевз 1-2 ч..
Математика, 6 клас · Частина 2 — Вправи

Текстова відповідь
812. Кілограм цукерок дорожчий від кілограма печива на 86 грн, а 4 кг цукерок коштують стільки, скільки 6 кг печива. Скільки коштує 1 кг цукерок і 1 кг печива?
1) 6х = 4(х + 86);
6х = 4х + 344;
6х – 4х = 344;
2х = 344;
х = 172 (грн) – ціна 1 кг печива;
2) 172 + 86 = 258 (грн) – ціна 1 кг цукерок.