Частина 2 — Вправи

Частина 2 — Вправи: 812

Готова відповідь до завдання 812 з ГДЗ Математика 6 клас Бевз 1-2 ч..

Математика, 6 клас · Частина 2 — Вправи

812. Кілограм цукерок дорожчий від кілограма печива на 86 грн, а 4 кг цукерок коштують стільки, скільки 6 кг печива. Скільки коштує 1 — ГДЗ Математика 6 клас Бевз 1-2 ч.

Текстова відповідь

812. Кілограм цукерок дорожчий від кілограма печива на 86 грн, а 4 кг цукерок коштують стільки, скільки 6 кг печива. Скільки коштує 1 кг цукерок і 1 кг печива?

1) 6х = 4(х + 86);

6х = 4х + 344;

6х – 4х = 344;

2х = 344;

х = 172 (грн) – ціна 1 кг печива;

2) 172 + 86 = 258 (грн) – ціна 1 кг цукерок.