Частина 1 — Вправи
Частина 1 — Вправи: 405
Готова відповідь до завдання 405 з ГДЗ Математика 6 клас Тарасенкова 2023 1-2 ч..
Математика, 6 клас · Частина 1 — Вправи

Текстова відповідь
405. З кг бананів коштують 207 грн, і стільки само коштують 5 кг апельсинів. На скільки гривень 1 кг бананів дорожчий, ніж 1 кг апельсинів?
2073 грн = 69 грн – вартість 1 кг бананів, 2075 грн = 4125 грн – вартість 1 кг апельсинів.
69 – 4125 = 6855 – 4125 = 2735 грн – на стільки дорожчий 1 кг бананів.