ЧАСТИНА 1 - Вправи
ЧАСТИНА 1 - Вправи: 518
Готова відповідь до завдання 518 з ГДЗ Математика 6 клас Істер 2023 1-2 ч..
Математика, 6 клас · ЧАСТИНА 1 - Вправи

Текстова відповідь
518. Купили 212 кг апельсинів, по 2725 грн за кілограм, і кавун за 4912 грн. Скільки всього заплатили за покупку?
1) 212 · 2725 = 5 ∙ 1372 ∙ 5 = 1372 = 6812 (грн) – заплатили за апельсини;
2) 6812 + 4912 = 1171 + 12 = 118 (грн) – всього заплатили.
Відповідь: за покупку заплатили 118 грн.