ЧАСТИНА 1 - Вправи

ЧАСТИНА 1 - Вправи: 518

Готова відповідь до завдання 518 з ГДЗ Математика 6 клас Істер 2023 1-2 ч..

Математика, 6 клас · ЧАСТИНА 1 - Вправи

518. Купили 212 кг апельсинів, по 2725 грн за кілограм, і кавун за 4912 грн. Скільки всього заплатили за покупку? — ГДЗ Математика 6 клас Істер 2023 1-2 ч.

Текстова відповідь

518. Купили 212 кг апельсинів, по 2725 грн за кілограм, і кавун за 4912 грн. Скільки всього заплатили за покупку?

1) 212 · 2725 = 5 ∙ 1372 ∙ 5 = 1372 = 6812 (грн) – заплатили за апельсини;

2) 6812 + 4912 = 1171 + 12 = 118 (грн) – всього заплатили.

Відповідь: за покупку заплатили 118 грн.