Вправи

Вправи: 1333

Готова відповідь до завдання 1333 з ГДЗ Математика 5 клас Кравчук.

Математика, 5 клас · Вправи

1333. За 1,2 кг цукерок заплатили 96 грн, а за 0,5 кг печива — 32 грн. 1) Скільки гривень коштує 1 кг цукерок? Печива? — ГДЗ Математика 5 клас Кравчук

Текстова відповідь

1333. За 1,2 кг цукерок заплатили 96 грн, а за 0,5 кг печива — 32 грн. 1) Скільки гривень коштує 1 кг цукерок? Печива?

2) У скільки разів 1 кг печива дешевший від 1 кг цукерок?

Вага (кг)Вартість (грн)Ціна
ЦукеркиПечиво1,20,59632?, у р. <?, у р. <??

1) 96 : 1,2 = 960 : 12 = 80 (грн) – ціна цукерок;

2) 32 : 0,5 = 320 : 5 = 64 (грн) – ціна печива;

3) 80 : 64 = 1,25 (разів)

_960 |12 96 |80 0_320 |5_ 30 |64 20 20 0_80 |64 64 |1,25 160 128_ 320 320 0

Відповідь: цукерки коштують 80 грн за 1 кг, печиво – 32 грн. Печиво дешевше за цукерки у 1,25 разів.