Вправи

Вправи: 1057

Готова відповідь до завдання 1057 з ГДЗ Математика 5 клас Мерзляк.

Математика, 5 клас · Вправи

1057. За 1,8 кг печива заплатили 90,72 грн. Скільки гривень треба заплатити за 4,5 кг такого печива? — ГДЗ Математика 5 клас Мерзляк

Текстова відповідь

1057. За 1,8 кг печива заплатили 90,72 грн. Скільки гривень треба заплатити за 4,5 кг такого печива?

1) 90,72 : 1,8 = 50,4 (грн) — коштує 1 кг печива;2) 50,4 ∙ 4,5 = 226,8 (грн).Відповідь: 226,8 грн коштує 4,5 кг печива. х50,4 4,5 2520 2016_226,80-907,2 18 90 50,4 -72 72 0