Вправи
Вправи: 674
Готова відповідь до завдання 674 з ГДЗ Математика 5 клас Тарасенкова 2022.
Математика, 5 клас · Вправи

Текстова відповідь
674. Складіть і розв’яжіть задачу про купівлю печива й цукерок, якщо кілограм печива коштує 40 грн, а кілограм цукерок – 62 грн.
Кілограм печива коштує 40 грн, а кілограм цукерок 62 грн. Скільки заплатили за 4 кг печива та 3 кг цукерок?
Розв’язання
1) 4 • 40 = 160 (грн) – вартість печива;
2) 3 • 62 = 186 (грн) – вартість цукерок;
3) 160 + 186 = 346 (грн) – вартість покупки.
Відповідь: за печиво та цукерки заплатили 346 грн.