Вправи

Вправи: 1240

Готова відповідь до завдання 1240 з ГДЗ Математика 5 клас Тарасенкова 2022.

Математика, 5 клас · Вправи

1240. За 5 кг яблук бабуся заплатила 62,5 грн. Скільки гривень коштує 1 кг яблук? — ГДЗ Математика 5 клас Тарасенкова 2022

Текстова відповідь

1240. За 5 кг яблук бабуся заплатила 62,5 грн. Скільки гривень коштує 1 кг яблук?

_62,5 5_

5 12,5

12

10_

25

25

0

Відповідь: 1 кг яблук коштує 12,5 грн.