Вправи

Вправи: 404

Готова відповідь до завдання 404 з ГДЗ Математика 5 клас Істер 2022.

Математика, 5 клас · Вправи

404. Магазин продав 18 кг апельсинів і 12 кг лимонів, усього на суму 612 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів, якщо 1 кг лимонів коштує — ГДЗ Математика 5 клас Істер 2022

Текстова відповідь

404. Магазин продав 18 кг апельсинів і 12 кг лимонів, усього на суму 612 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів, якщо 1 кг лимонів коштує 24 грн?

1) 12 • 24 = 288 (грн) — коштують 12 кг лимонів;

2) 612 – 288 = 324 (грн) — коштують 18 кг апельсинів;

3) 324 : 18 = 18 (грн) — коштує 1 кг апельсинів.

Відповідь: 18 грн.