Частина 1 — Вправи

Частина 1 — Вправи: 372

Готова відповідь до завдання 372 з ГДЗ Математика 4 клас Заїка.

Математика, 4 клас · Частина 1 — Вправи

372. Три однакові сервізи по 6 чашок коштують 540 грн. Яка ціна однієї чашки? Досліди, скількома способами можна розв’язати задачу. — ГДЗ Математика 4 клас Заїка

Текстова відповідь

372. Три однакові сервізи по 6 чашок коштують 540 грн. Яка ціна однієї чашки? Досліди, скількома способами можна розв’язати задачу.

3 с. по 6 ч. – 540 грн

1 ч. - ? грн

І спосіб:

1) 3 ● 6 = 18 (ч.) – всього;

2) 540 : 18 = 30 (грн) – одна чашка;

ІІ спосіб:

1) 540 : 3 = 180 (грн) – один сервіз;

2) 180 : 6 = 30 (грн) – одна чашка.

_540 |18

54 |30

0

_540 |3

3 |180

24

24

0

Відповідь: одна чашка коштує 30 грн.