Частина 1 — Вправи
Частина 1 — Вправи: 146
Готова відповідь до завдання 146 з ГДЗ Математика 4 клас Заїка.
Математика, 4 клас · Частина 1 — Вправи

Текстова відповідь
146. Ціна цукерок в одному пакеті — 50 грн за кілограм, а в другому — 100 грн за кілограм. Маса пакетів однакова. Вартість якого пакета більша і в скільки разів?
100 : 50 = 2 (рази) – у стільки разів більше у другому.
Відповідь: вартість другого пакету більша у 2 рази.