Частина 1 — Вправи

Частина 1 — Вправи: 146

Готова відповідь до завдання 146 з ГДЗ Математика 4 клас Заїка.

Математика, 4 клас · Частина 1 — Вправи

146. Ціна цукерок в одному пакеті — 50 грн за кілограм, а в другому — 100 грн за кілограм. Маса пакетів однакова. Вартість якого пакета — ГДЗ Математика 4 клас Заїка

Текстова відповідь

146. Ціна цукерок в одному пакеті — 50 грн за кілограм, а в другому — 100 грн за кілограм. Маса пакетів однакова. Вартість якого пакета більша і в скільки разів?

100 : 50 = 2 (рази) – у стільки разів більше у другому.

Відповідь: вартість другого пакету більша у 2 рази.