Частина 2 — Вправи
Частина 2 — Вправи: 608
Готова відповідь до завдання 608 з ГДЗ Математика 4 клас Заїка.
Математика, 4 клас · Частина 2 — Вправи

Текстова відповідь
608. Ціна ручки 10 грн, пенала — 25 грн, а рюкзака — 265 грн. 1) На скільки меншою буде вартість цього комплекту, як що ціна кожного товару зменшиться на його ціни? 2) На скільки збільшиться вартість комплекту товарів, якщо ціна кожного з них збільшиться на його ціни? Якою буде різниця між нижчою і вищою вартістю?
| Ціна | Ціна < на | Ціна > | |
| РучкаПеналРюкзак | 10 грн25 грн265 грн | ? грн? грн? грн | ? грн? грн? грн |
| Вартість | ? грн | ? грн | ? грн |
? на грн < ? на грн >
1) 265 грн : 10 + 25 грн : 10 + 10 грн : 10 = 26500 коп. : 10 + 2500 коп. : 10 + 100 коп. : 10 = 26 грн 50 коп. + 2 грн 50 коп. + 1 грн = 30 (грн) – на стільки зменшиться або збільшиться;
2) 300 – 30 грн = 300 – 30 = 270 (грн) – нижча вартість;
3) 300 + 30 грн = 300 + 30 = 330 (грн) – вища вартість.
4) 330 – 270 = 60 (грн) – різниця.
Відповідь: 1) та 2) вартість зменшиться або збільшиться на 30 грн. Різниця між вартостями буде 60 грн.