Частина 1 — Вправи

Частина 1 — Вправи: 500

Готова відповідь до завдання 500 з ГДЗ Математика 3 клас Заїка 1-2 ч..

Математика, 3 клас · Частина 1 — Вправи

500. Склади й порівняй задачі та їх розв’язання. — ГДЗ Математика 3 клас Заїка 1-2 ч.

Текстова відповідь

500. Склади й порівняй задачі та їх розв’язання.

3 пачки печива коштує 15 грн. Скільки коштує 6 пачок?Розв’язання1) 15 : 3 = 5 грн (1 пачка);2) 5 ● 6 = 30 грн.Відповідь: 6 пачок печива коштують 30 грн.3 пачки печива коштують 15 грн. Скільки можна купити на 30 грн.Розв’язання1) 15 : 3 = 5 грн (1 пачка);2) 30 : 5 = 6 п.Відповідь: на 30 грн можна купити 6 п. печива.

задачі обернені.