Частина 2 — Вправи
Частина 2 — Вправи: 612
Готова відповідь до завдання 612 з ГДЗ Математика 3 клас Заїка 1-2 ч..
Математика, 3 клас · Частина 2 — Вправи

Текстова відповідь
612. У мами було 180 грн. Вона купила яблука, ціною 12 грн за 1 кг, і в неї залишилося 144 грн. Скільки кілограмів яблук купила мама?
180
12 144
?
1) 180 – 144 = 180 – 140 – 4 = 36 грн – витратила мама;
2) 36 : 12 = 3 кг – купила яблук.
Відповідь: мама купила 3 кг яблук.