Частина 2 — Вправи

Частина 2 — Вправи: 612

Готова відповідь до завдання 612 з ГДЗ Математика 3 клас Заїка 1-2 ч..

Математика, 3 клас · Частина 2 — Вправи

612. У мами було 180 грн. Вона купила яблука, ціною 12 грн за 1 кг, і в неї залишилося 144 грн. Скільки кілограмів яблук купила мама? — ГДЗ Математика 3 клас Заїка 1-2 ч.

Текстова відповідь

612. У мами було 180 грн. Вона купила яблука, ціною 12 грн за 1 кг, і в неї залишилося 144 грн. Скільки кілограмів яблук купила мама?

180

12 144

?

1) 180 – 144 = 180 – 140 – 4 = 36 грн – витратила мама;

2) 36 : 12 = 3 кг – купила яблук.

Відповідь: мама купила 3 кг яблук.