Частина 1 — Вправи
Частина 1 — Вправи: 420
Готова відповідь до завдання 420 з ГДЗ Математика 3 клас Козак 1-2 ч..
Математика, 3 клас · Частина 1 — Вправи

Текстова відповідь
420. Кавун, маса якого 4 кг, коштує 24 грн, а головка капусти, маса якої 2 кг, — 16 грн. На скільки гривень один кілограм капусти дорожчий від одного кілограма кавуна?
1) 24 : 4 = 6 (грн) — коштує 1 кг кавуна;
2) 16 : 2 = 8 (грн) — коштує 1 кг капусти;
3) 8 – 6 = 2 (грн).
Відповідь: на 2 гривні один кілограм капусти дорожчий від одного кілограма кавуна.