Частина 1 — Вправи

Частина 1 — Вправи: 420

Готова відповідь до завдання 420 з ГДЗ Математика 3 клас Козак 1-2 ч..

Математика, 3 клас · Частина 1 — Вправи

420. Кавун, маса якого 4 кг, коштує 24 грн, а головка капусти, маса якої 2 кг, — 16 грн. На скільки гривень один кілограм капусти — ГДЗ Математика 3 клас Козак 1-2 ч.

Текстова відповідь

420. Кавун, маса якого 4 кг, коштує 24 грн, а головка капусти, маса якої 2 кг, — 16 грн. На скільки гривень один кілограм капусти дорожчий від одного кілограма кавуна?

1) 24 : 4 = 6 (грн) — коштує 1 кг кавуна;

2) 16 : 2 = 8 (грн) — коштує 1 кг капусти;

3) 8 – 6 = 2 (грн).

Відповідь:  на 2 гривні один кілограм капусти дорожчий від одного кілограма кавуна.