Частина 2 — Відповіді

Частина 2 — Відповіді: Стр.63 (6)

Готова відповідь до завдання Стр.63 (6) з ГДЗ Математика 3 клас Скворцова 1-2 ч..

Математика, 3 клас · Частина 2 — Відповіді

6. Гумка та чотири олівці коштують 27 грн. Скільки коштує олівець, якщо він дорожчий за гумку у 2 рази? — ГДЗ Математика 3 клас Скворцова 1-2 ч.

Текстова відповідь

6. Гумка та чотири олівці коштують 27 грн. Скільки коштує олівець, якщо він дорожчий за гумку у 2 рази?

КількістьЦінаВартість
ГумкаОлівець1 шт.4 шт.??, у 2 р. >27 грн27 грн??

1) Нехай гумка коштує х грн, тоді олівець 2х грн. Складемо рівняння:

х + 4 • 2х = 27

х + 8х = 27

9х = 27

х = 27 : 9

х = 3 (грн) – гумка;

2) 3 • 2 = 6 грн.

Відповідь: 6 грн коштує олівець.