Частина 2 — Відповіді
Частина 2 — Відповіді: Стр.63 (6)
Готова відповідь до завдання Стр.63 (6) з ГДЗ Математика 3 клас Скворцова 1-2 ч..
Математика, 3 клас · Частина 2 — Відповіді

Текстова відповідь
6. Гумка та чотири олівці коштують 27 грн. Скільки коштує олівець, якщо він дорожчий за гумку у 2 рази?
| Кількість | Ціна | Вартість | |
| ГумкаОлівець | 1 шт.4 шт. | ??, у 2 р. > | 27 грн27 грн?? |
1) Нехай гумка коштує х грн, тоді олівець 2х грн. Складемо рівняння:
х + 4 • 2х = 27
х + 8х = 27
9х = 27
х = 27 : 9
х = 3 (грн) – гумка;
2) 3 • 2 = 6 грн.
Відповідь: 6 грн коштує олівець.