Частина 1 — Вправи

Частина 1 — Вправи: 446

Готова відповідь до завдання 446 з ГДЗ Математика 3 клас Оляницька 1 та 2 частини.

Математика, 3 клас · Частина 1 — Вправи

446. Мама дала Михайлові 25 грн і попросила його купити 1 кг цукру, а на здачу дозволила купити собі солодощів. По дорозі до крамниці — ГДЗ Математика 3 клас Оляницька 1 та 2 частини

Текстова відповідь

446. Мама дала Михайлові 25 грн і попросила його купити 1 кг цукру, а на здачу дозволила купити собі солодощів. По дорозі до крамниці Михайло купив морозиво за 18 грн. Чи вистачить йому грошей, щоб купити 1 кг цукру, який коштує 14 грн? Скільки цукру може купити Михайло за кошти, які в нього залишилися?

Було – 25 грн

Потратив – 18 грн

на ? <Залишилося - ? грн

1 кг – 14 грн

Розв'язання:

1) 25 – 18 = 7 грн (залишилось у Михайла)

2) 14 : 7 = 2 – у стільки разів менше він зможе купити цукру;

3) 1 кг : 2 = 1000 г : 2 = 500 грам – зможе купити цукру.

Відповідь: в Михайла залишилось 7 грн, на них він зможе купити 500 грам цукру.

447.

1 кг – 500 г = 1000 г – 500 г = 500 г1 кг 70 г + 240 г = 1 кг 310 г
280 г + 430 г = 710 г1 т – 8 ц = 10 ц – 8 ц = 2 ц

448.

1 кг цукерок. 400 г – карамельки, а решта – шоколадні. Скільки шоколадних цукерок купили для свята?

Карамель – 400 г

1 кг (1000 г)

Шоколадні - ? г

Розв'язання:

1 кг – 400 г = 1000 г – 400 г = 600 г цукерок

Відповідь: для свята купили 600 г шоколадних цукерок.

453.

540 + 70 = 540 + 100 – 30 = 640 – 30 = 610

350 – 80 = 350 – 100 + 20 = 250 + 20 = 270

870 + 160 = 870 + 200 – 40 = 1070 – 40 = 1030

опечатка 150 – 190 = - 40

454.

130 + х = 210х = 210 – 130х = 80130 + 80 = 210210 = 210190 – b = 40b = 190 – 40b = 150190 – 150 = 4040 = 40
170 + с = 220с = 220 – 170с = 50170 + 50 = 220220 = 220

455.

Бежевої: 20 б. – по 2 кг

110 кгЗеленої: 2 кг

Синьої: 2 кг

Біла: - ? кг

Розв'язання:

20 ● 2 = 40 кг (бежевої)

2 + 2 = 4 кг (синьої і зеленої разом)

40 + 4 = 44 кг (синьої, зеленої, білої)

110 – 44 = 66 кг

Відповідь: для ремонту придбали 66 кг білої фарби.