Частина 1 — Вправи
Частина 1 — Вправи: 446
Готова відповідь до завдання 446 з ГДЗ Математика 3 клас Оляницька 1 та 2 частини.
Математика, 3 клас · Частина 1 — Вправи

Текстова відповідь
446. Мама дала Михайлові 25 грн і попросила його купити 1 кг цукру, а на здачу дозволила купити собі солодощів. По дорозі до крамниці Михайло купив морозиво за 18 грн. Чи вистачить йому грошей, щоб купити 1 кг цукру, який коштує 14 грн? Скільки цукру може купити Михайло за кошти, які в нього залишилися?
Було – 25 грн
Потратив – 18 грн
на ? <Залишилося - ? грн
1 кг – 14 грн
Розв'язання:
1) 25 – 18 = 7 грн (залишилось у Михайла)
2) 14 : 7 = 2 – у стільки разів менше він зможе купити цукру;
3) 1 кг : 2 = 1000 г : 2 = 500 грам – зможе купити цукру.
Відповідь: в Михайла залишилось 7 грн, на них він зможе купити 500 грам цукру.
447.
| 1 кг – 500 г = 1000 г – 500 г = 500 г | 1 кг 70 г + 240 г = 1 кг 310 г |
| 280 г + 430 г = 710 г | 1 т – 8 ц = 10 ц – 8 ц = 2 ц |
448.
1 кг цукерок. 400 г – карамельки, а решта – шоколадні. Скільки шоколадних цукерок купили для свята?
Карамель – 400 г
1 кг (1000 г)
Шоколадні - ? г
Розв'язання:
1 кг – 400 г = 1000 г – 400 г = 600 г цукерок
Відповідь: для свята купили 600 г шоколадних цукерок.
453.
540 + 70 = 540 + 100 – 30 = 640 – 30 = 610
350 – 80 = 350 – 100 + 20 = 250 + 20 = 270
870 + 160 = 870 + 200 – 40 = 1070 – 40 = 1030
опечатка 150 – 190 = - 40
454.
| 130 + х = 210х = 210 – 130х = 80130 + 80 = 210210 = 210 | 190 – b = 40b = 190 – 40b = 150190 – 150 = 4040 = 40 |
| 170 + с = 220с = 220 – 170с = 50170 + 50 = 220220 = 220 |
455.
Бежевої: 20 б. – по 2 кг
110 кгЗеленої: 2 кг
Синьої: 2 кг
Біла: - ? кг
Розв'язання:
20 ● 2 = 40 кг (бежевої)
2 + 2 = 4 кг (синьої і зеленої разом)
40 + 4 = 44 кг (синьої, зеленої, білої)
110 – 44 = 66 кг
Відповідь: для ремонту придбали 66 кг білої фарби.